Rozrywka online

tematyczny blog internetowy!

Home » Pozostałe » Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby

Posted by admin On April - 26 - 2020 Comments Off on Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby
Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być duża, żeby zdołać bez problemu przechowywać tam ubrania oraz zachować stosowny ład. Swoją rolę będzie spełniać ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Możemy ją wówczas odseparować drzwiami przesuwnymi od pokoju i wciąż będzie ona rewelacyjnie spełniać swoje zadanie.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane ubrania to istotny czynnik, który wpływa na wystrój garderoby. Decyzja o tym, czy potrzebujemy więcej drążków z wieszakami, półek bądź szuflad, uzależniona jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy mamy. Pod uwagę trzeba wziąć również możliwe niezbędne miejsce na przeróżne urządzenia, jak np. deska do prasowania lub żelazko.

Gdy posiadamy niedużo przestrzeni na garderobę, świetnym wyborem jest zakup szafy na wymiar. Jest to świetny sposób na zmaksymailzowanie miejsca na swoje ubrania i inne przedmioty. Do małej garderoby można nabyć meble na wymiar sprzedawane przez firmę Komandor, która oferuje ładowne szafy ubraniowe. Ładowna szafa narożna też jest rewelacyjnym wyborem, a także zwiększy ilość miejsca na swoją odzież.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Następnym rozwiązaniem, które umożliwi powiększenie przestrzeni użytkowej w naszej garderobie będzie wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to osobny pokój. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do uchylenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gotowych modeli, ale można też wybrać drzwi przesuwne na wymiar, które oferuje firma Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy pamiętać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać również o właściwe oświetlenie garderoby. Musi ono dochodzić do wszystkich półek i zakamarków. Jeśli dysponujemy sporą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy również zadbać o oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one najróżniejsze formy oraz bez problemu można je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Istotną część każdej garderoby stanowi lustro. Nie tylko umożliwi ono swobodne przeglądanie się podczas wyboru właściwego ubioru, ale również powiększy ono optycznie pomieszczenie. Jeśli nie posiadamy przestrzeni na lustro stojące, można zdecydować się na wiszące. Bardzo dobrą alternatywą dla niedużych powierzchni jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Categories: Pozostałe

Comments are closed.